Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak wykonać naturalny make-up?

19 maja 2021 najlepszy krem bb

Pięknie wyglądająca, promienna buzia to często niedoścignione marzenie kobiet. Zazwyczaj na co dzień wszystkie one zmagają się z przeróżnymi problemami skórnymi. Są to albo trądzik, przebarwienia, sińce pod oczami czy zmarszczki. Aby buzia lepiej się prezentowała, w ciągu dnia warto choć delikatnie się pomalować.

Naturalnie wyglądający make-up – czy to możliwe?

W ostatnim czasie prawdziwe rekordy popularności bije make-up no-make-up. Na czym polega jego fenomen? Tłumacząc samą nazwę na język polski jest to „makijaż bez makijażu” – oznacza to, że jest on tak naturalnie wykonany, tak delikatny i lekki, że osobom postronnym wydawać by się mogło, że nasza buzia tak właśnie wygląda – bez grama kosmetyków kolorowych. Prawdę mówiąc, taki właśnie makijaż jest najlepszy Krem BB, podkreślone brwi, odrobina różu i dobrze wytuszowane rzęsy – tylko tyle wystarczy aby dodać cerze młodzieńczego blasku. Dla niewyspanych dobrym rozwiązaniem może być jeszcze odrobina korektora pod oczy. Latem fajnie jest również ocieplić buzię sięgając po bronzer. Wystarczy kilka muśnięć pędzlem zamoczonym w produkcie, aby twarz nabrała zdrowego kolorytu. Przyjęło się, że w make-up no-make-up nie stawia się na konturowanie twarzy ani mocne kreski na oku. Linię rzęs, przed wytuszowaniem, zagęścić można przy pomocy cienia do powiek i cienkiego, płaskiego pędzelka do oczu. Na powiekach może wylądować cielisty cień czy puder.

Jak dobrać podkład na co dzień?

Wiele pań nie wyobraża sobie wyjścia z domu (nawet do sklepu spożywczego czy na pobliską pocztę) bez pełnego makijażu. Niestety, codzienne stosowanie fluidów czy kryjących podkładów znacznie obciąża cerę. Gdy buzia nie oddycha, pojawiają się na niej wypryski, wągry i inne niezbyt estetyczne zmiany. Zamiast mocnego fluidu znacznie lepiej będzie użyć kremu z dodatkiem podkładu. Jaki jest zatem najlepszy krem bb? Taki, który łączy w sobie dwie funkcje – nawilżającą i wyrównującą koloryt. Niestety, często zdarza się, że paleta kolorów w kremach BB jest bardzo zawężona. Niekiedy naprawdę ciężko jest trafić z kolorem. Na szczęście większość produktów dostępnych na rynku ładnie ujednolica buzię i dostosowuje się do jej naturalnego odcienia. Najlepiej byłoby gdyby krem BB posiadał również ochronę przed promieniowaniem UV. Nie wolno zapominać, że to właśnie słońce przyczynia się do szybkiego starzenia się skóry oraz powstawania przebarwień czy zmarszczek. Jeśli nasz krem tego nie posiada, przed jego użyciem należy najpierw zabezpieczyć buzie filtrem SPF.

kroki w nauce kodowania dla dzieci

Redakcja znajdzlove.pl

Redakcja Znajdzlove.pl jest miejscem, gdzie każdy członek rodziny znajdzie wartościowe treści dostosowane do swoich potrzeb i zainteresowań. Naszym celem jest inspirowanie czytelników do tworzenia harmonijnego i szczęśliwego życia rodzinengo, pełnego radości, zdrowia i wspólnych chwil.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Zaburzenia erekcji
kroki w nauce kodowania dla dzieci
Obozy młodzieżowe

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obozy młodzieżowe