Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak nosić spodnie slouchy?

30 kwietnia 2021 spodnie slouchy

Slouchy w języku angielskim oznacza coś niedbałego, workowatego. Takie też są szalenie modne spodnie slouchy. Aby wyglądać w nich rzeczywiście dobrze, koniecznie trzeba wiedzieć, jak najlepiej je nosić. Do czego pasują tego typu spodnie? Jak dobrać buty? Aby efekt był rzeczywiście ciekawy, wszystkie detale ubioru powinny zostać starannie dopasowane. Przy przestrzeganiu kilku prostych zasad finał będzie naprawdę wystrzałowy.

Co to są spodnie slouchy?

Kiedyś nosiło się mom jeans, teraz czas na slouchy! Są to szerokie, workowate spodnie zwężane przy mankietach nogawek i u góry. Posiadają wysoki stan i mogą mieć dodatkowe zakładki w pasie. Brzmi strasznie? Ależ nie. Tego typu spodnie mają właśnie za zadanie zupełnie nie podkreślać sylwetki, wręcz ją ukryć. Ma być na luzie, spokojnie i bez stresu. Dziewczyna ubierając takie spodnie, daje jasny komunikat, że przede wszystkim chce się czuć swobodnie i wygodnie.

Dla kogo styl slouchy jest najlepszy?

Z tego też powodu slouchy najlepiej się sprawdza u wysokich dziewczyn. Ale czy to oznacza, że niższe dziewczyny powinny zapomnieć o slouchy jeans? Niekoniecznie. Jeżeli spasuje się je z botkami na naprawdę wysokim obcasie oraz wywinie nieco nogawki, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że również warto w takim przypadku rozważyć tego rodzaju spodnie.

Do czego nosić?

Można je nosić w bardziej nieformalny sposób, ale w zależności od doboru innych dodatków takie spodnie mogą również być doskonałym uzupełnieniem eleganckiego stroju. To są dosyć uniwersalne spodnie i w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że właściwie można je nosić z czym się chce. Oczywiście, jak zostało wyżej wspomniane, konieczne jest dobranie detali w taki sposób, aby całość ładnie się harmonizowała.
Na luźne wyjście idealne będzie połączenie z t-shirtem crop oraz wygodnymi sneakersami. Im bardziej kolorowe tym lepiej. Należy przy tym pamiętać, że sneakersy do spodni slouchy są zarezerwowane dla wysokich i szczupłych dziewczyn.

Jeżeli okazja jest jednak nieco bardziej elegancka, to sprawdzą się szpilki. Kurteczka czy marynarka muszą jednak być króciutkie, gdyż wtedy ładnie eksponują nieco ekstrawagancki i nietypowy krój spodni.
Natomiast ramoneska dobrana do spodni slouchy może dać świetny efekt, jeżeli całość uzupełnią kowbojki. Najlepiej wypróbować kilka stylizacji, aby mieć pewność, że wszystkie detale pasują do naszej sylwetki.

Gdzie są dostępne spodnie slouchy?

Spodnie slouchy to hit ostatnich miesięcy, dlatego są dostępne w praktycznie każdym sklepie odzieżowym. Co ważne, są dostępne w wariantach wykonanych z różnych materiałów, więc jeżeli komuś znudził się jeans, można dobrać coś innego.

kroki w nauce kodowania dla dzieci

Redakcja znajdzlove.pl

Redakcja Znajdzlove.pl jest miejscem, gdzie każdy członek rodziny znajdzie wartościowe treści dostosowane do swoich potrzeb i zainteresowań. Naszym celem jest inspirowanie czytelników do tworzenia harmonijnego i szczęśliwego życia rodzinengo, pełnego radości, zdrowia i wspólnych chwil.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Zaburzenia erekcji
kroki w nauce kodowania dla dzieci
Obozy młodzieżowe

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obozy młodzieżowe