Twoo – strzał w dziesiątkę czy portal randkowy jak każdy inny?

W sieci możemy znaleźć wiele portali randkowych. Są to specjalnie opracowane witryny społecznościowe, dzięki którym możliwe jest znalezienie idealnego dla nas towarzystwa na krótką przygodę czy nawet partnera bądź partnerkę na całe życie. Niestety, rejestracja na jednym konkretnym portalu często nie wystarcza, przez co poszukujemy kolejnych równie ciekawych rozwiązań. Które zatem witryny okażą się najlepsze, jeżeli chcemy poznać nowych ludzi?

Spośród ogromnej ilości usługodawców, jednym z najczęściej polecanych jest portal Twoo. To bardzo atrakcyjna oraz popularna oferta, która przygotowana została głównie dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Znajdziemy tam szereg atrakcyjnych funkcji oraz bogaty katalog ofert matrymonialnych, z których łatwo będzie wybrać nam wybranka czy wybrankę.

Zanim jednak opowiemy o najważniejszych funkcjach, jakie oferuje nam portal randkowy Twoo, sprawdźmy co jest odpowiedzialne za sukces tej strony i jak wygląda proces rejestracji. Dodatkowo sprawdźmy także czy logowanie do Twoo jest proste oraz jakie opinie ma ta strona.

Historia powstania Twoo

Opisywany przez nas portal randkowy powstał w momencie, kiedy tego typu społeczności cieszyły się największym zainteresowaniem. Mowa tutaj o latach 2010-2011. To właśnie wtedy firma Massive Media postanowiła wejść na polski rynek z kompletnie własnym i niezwykle atrakcyjnym pomysłem na swatanie ludzi.

Choć wiele osób uważało że Twoo nie będzie wyróżniało się na tle konkurencji, udało im się jednak zyskać potężną bazę użytkowników, którzy pozwolili serwisowi społecznemu plasować się w czołówce jeśli chodzi o tę kategorię stron w Polsce. Ze względu na swój ogromny zasięg, Twoo oferuje nam dostęp do zarówno lokalnych jak i ogólnokrajowych czy międzynarodowych propozycji matrymonialnych.

W tym momencie z Twoo aktywnie korzysta około 13 milionów użytkowników na całym świecie. Jak możemy się domyślić, całkiem spora liczba zarejestrowanych pochodzi z Polski. Warto nadmienić także, że twórcy upewnili się, że ich serwis idzie z biegiem czasu oraz rozwija się tak, żeby zaoferować najwyższą kompatybilność oraz mobilność.

Sprawdź najlepszy portal randkowy w Polsce!

Sprawdź który serwis wybraliśmy jako najlepszy w tym roku. Rejestracja zajmie Ci maksymalnie dwie minuty. Warto poświęcić ten czas, może to właśnie tutaj poznasz osobę której szukasz!

Dlaczego warto skorzystać z Twoo? Cechy szczególne serwisu

W przeciwieństwie do tego co otrzymujemy u konkurencji, portal randkowy Twoo dopasowany został do potrzeb każdego użytkownika. Oznacza to, że proces rejestracyjny jest bardzo prosty i bezpłatny. Dzięki temu ilość osób aktywnie poszukujących partnerek czy partnerów jest bardzo duża i co ważne, rzeczywiście zainteresowana spotkaniem oraz poznaniem kogoś nowego. Bardzo ciekawym dodatkiem, który znajdziemy na stronie, jest możliwość rozmowy na żywo. Wykorzystamy do tego czat. Oprócz tego, warto także pamiętać że cały proces rejestracji jest niezwykle prosty, interfejs strony dostosowany do naszych wymagań, a na dodatek oferuje nam szereg dodatkowych funkcji gwarantujących przejrzystość oraz klarowność.

Funkcje Twoo to nie tylko rozmowy, czat oraz prostota w obsłudze serwisu. Musimy także pamiętać o tym, że istnieje możliwość wstawiania własnych zdjęć oraz komentowania i „lubienia” innych. Dodatkowo możemy również zaczepiać innych użytkowników poprzez wysyłanie im uśmieszków. Wszystkie te elementy sprawiają, że otrzymujemy gwarancję randki Twoo na żywo.

Jeśli chodzi o sam sposób dobierania partnerów, to nie mamy tutaj wyspecjalizowanego modułu bądź algorytmu obliczającego naszą zgodność z potencjalnym partnerem. W wyszukiwarce możemy podać odpowiednie informacje, które później pozwolą nam zawęzić grono. Najważniejszymi parametrami będą oczywiście płeć, wiek oraz lokalizacja. Dodatkowo będziemy mogli doprecyzować szereg innych istotnych kwestii, co pozwoli nam wybrać tylko te osoby, które przypadną nam do gustu ze względu na wygląd bądź osobowość. Oczywiście brak możliwości wprowadzenia konkretnych danych sprawia, że istnieje spory margines błędu. Jednakże, dzięki temu nasza pula tematów, na jaki porozmawiamy po nawiązaniu kontaktu, będzie spora. 

Warto również zauważyć, że podobnie jak niektóre konkurencyjne strony, tak i Twoo oferuje nam szereg poradników bądź historii czy miłosnych opowiadań, z których dowiemy się co nieco o randkowaniu internetowym oraz o tym jak pierwsze spotkania twarzą w twarz wyglądają.

Zalety korzystania z Twoo

twoo opinie portalu

Bardzo duża ilość zarejestrowanych oraz aktywnych użytkowników w Polsce sprawia, że warto korzystać lub chociaż przetestować Twoo. Mało jest polskich portali randkowych, które gwarantują nam większą ilość zweryfikowanych użytkowników, którzy rzeczywiście są zainteresowani poznaniem nowych ludzi. Oczywiście dalej zdarzają się nieprawdziwe konta, lecz administratorzy bardzo szybko je wyłapują i likwidują.

Czat Twoo to kolejna zaleta, o której powinniśmy pamiętać. Niezwykle prosty i szybki sposób komunikowania się z drugą osobą sprawia, że jest to kluczowa funkcja. Nie znajdziemy jej u wielu konkurencyjnych serwisów randkowych, co daje swoistą przewagę nad pozostałymi wyborami.

Pamiętajmy oczywiście o tym, że Twoo jest stroną w pełni spolszczoną i dostosowaną do polskiego rynku. Znajdziemy zatem wszystkie odpowiedzi w naszym ojczystym języku, a także poradniki oraz ekspertów, którzy posłużą nam poradą.

Twoo opłaty dodatkowe – największa wada portalu

Nie ma róży bez kolców, dlatego na uwadze miejmy wady serwisu Twoo. Jedną z nich są dodatkowe opłaty za dodatkowe funkcje. Sama rejestracja oraz przeglądanie strony jest darmowe i nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak pozostało. Jednak firma postanowiła wprowadzić szereg ograniczeń oraz dodać wiele opcji, które nie tylko uatrakcyjnią korzystanie ze strony, ale poprawiają jej funkcjonalność. Korzystanie z tych usług jest kosztowne, szczególnie jeśli sprawdzimy koszty miesięczne, kwartalne, a nawet roczne.

Konto Premium oferuje nam dostęp do nieograniczonych rozmów (standardowe konto gwarantuje nam możliwość rozpoczęcia maksymalnie 3 rozmów dziennie), przetestowania mini gierek online oraz sprawdzenia wielu statystyk i danych pokazujących ilość odwiedzin naszego profilu oraz dokładne informacje osób, które wyświetliły nasz profil. Premium jest drogie, aczkolwiek oferuje nam dostęp do wielu funkcji. Niestety, niektóre z nich dostępne byłyby za darmo lub kosztowałyby o wiele mniej u konkurencji.

Twoo logowanie – jak wygląda?

Proces rejestracji oraz logowania do Twoo jest bardzo prosty. W przeciwieństwie do innych stron, nie musimy tutaj wykonywać czasochłonnych testów oraz odpowiadać na szereg pytań kontrolnych. Nie oznacza to, że nie ma tutaj żadnej weryfikacji. Profil powinien posiadać krótki opis oraz zdjęcie profilowe. 

Ze względu na współpracę z Facebookiem oraz innymi portalami społecznościowymi, istnieje możliwość połączenia istniejącego konta z nowo powstałym w serwisie Twoo. Oczywiście musimy również pamiętać o tym, że po kompletnej rejestracji na nasz adres mailowy otrzymamy wiadomość, dzięki której zweryfikujemy i aktywujemy nasze konto.

Na stronie pojawia się bardzo duża ilość pytań odnośnie zarządzania danymi. Witryna znana jest z przesyłania na nasz mail wielu informacji oraz promocji, które nierzadko lądują w spamie. Z tego względu warto zastanowić się dwa razy zanim wyrazimy zgodę na przesyłanie danych oraz wykorzystywanie ich w celach marketingowych.

Podsumowanie

Opinie Twoo potwierdzają, że jest to bardzo udana strona, która gwarantuje nam dostęp do dużej grupy użytkowników. Duża baza danych w połączeniu z wieloma innymi zaletami (między innymi czatem na żywo) sprawia, że w bardzo prosty i szybki sposób znajdziemy interesujących nas partnerów bądź partnerki i nawiążemy z nimi natychmiastowy kontakt. 

Oczywiście nie jest to strona idealna. Wiele funkcji dostępnych jest dopiero po wykupieniu konta Premium, co jest dosyć kosztowne. Jednak rejestracja oraz korzystanie z portalu jest darmowe, co jest tak naprawdę najważniejsze. Nie jesteśmy zatem zmuszeni do zakupu rozszerzonego konta, gdyż wszystkie podstawowe funkcje jakie są nam potrzebne, dostępne są od ręki zaraz po zalogowaniu.