Jak powinien wyglądać idealny profil na portalu randkowym?

Zakładając konto na portalu randkowym chcemy aby jak najwięcej osób zwróciło uwagę na nasz profil. Musimy więc w jakiś sposób zachęcić innych do odwiedzenia naszego profilu. Co zatem zrobić, aby użytkownicy odwiedzili właśnie nasz profil? Musimy pamiętać że większość ludzi jest wzrokowcami, liczy się dla nich pierwsze wrażenie.

Dobre zdjęcie to podstawa

To właśnie zdjęcie wpada w nasze oko na pierwszym miejscu. Dopiero potem dostrzegamy nazwę użytkownika, wiek czy miasto. Zanim jeszcze zarejestrujemy nasze konto, warto zrobić małą sesję zdjęciową, aby mieć do wyboru parę fotek. Dobrym pomysłem jest dodanie na swój profil więcej zdjęć niż tylko jedno, na pewno wzbudzi to autentyczność naszego profilu. Główne zdjęcie musi być naprawdę dobre jeżeli chcemy żeby ktoś nas zaczepił.

Pewnie zastanawiacie się jak powinno wyglądać takie zdjęcie? Przede wszystkim zadbaj o dobry aparat. W dzisiejszych czasach nasze smartfony mają wbudowane tak dobre aparaty że w zupełności to wystarczy. Kolejną ważną kwestią którą należy podkreślić jest oczywiście światło. Chyba nikt nie lubi oglądać ciemnych zdjęć na których ledwo co widać. Najlepiej zatem zrobić zdjęcie w dzień, przy naturalnym świetle, właśnie wtedy nasze zdjęcie będzie idealnie oświetlone.

profil na portalu randkowym

Kwestie techniczne mamy już omówione, ale jak w ogóle powinno wyglądać takie zdjęcie? Jaką przybrać pozę? Jeżeli nie masz pomysłu na swoje zdjęcie, sprawdź profile innych osób i zrób to samo. Ubierz się ładnie, kobiety powinny zrobić dobry makijaż który bez wątpienia przyciągnie mężczyzn. Postaraj się zaprezentować jak najwięcej swojej sylwetki, nie tylko kawałek swojej twarzy, im więcej tym lepiej! Ważne jest aby zapoznać się z regulaminem portalu, każdy serwis narzuca inne zasady dodawania zdjęć.

Nie możemy jednak przesadzić z dopieszczaniem naszego zdjęcia. Wiele osób przerabia swoje zdjęcia do tego stopnia, że przy pierwszym spotkaniu partner nie może poznać drugiej osoby. Lepiej od razu pokazać jak naprawdę wyglądamy aby uniknąć później zdziwienia.

Opisz swój profil w kilku zdaniach

Choć mimo wszystko dla większości ludzi to właśnie wygląd jest na pierwszym miejscu, nie tylko on się liczy. Jeżeli kogoś poznajemy, chcemy wiedzieć o nim jak najwięcej, ile ma lat, co lubi oraz czym zajmuje się na co dzień. Możemy dodać takie informacje na swój profil żeby ludzie od razu wiedzieli z kim mają do czynienia.

Pomoże to na pewno przy pierwszej rozmowie, będziecie mieli już jakieś tematy do rozmowy. Chyba sami wolelibyście napisać do osoby która ma dodane jakieś zdjęcia i informacje niż do osoby z pustym profilem.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś

Bądź sobą! Nie warto oszukiwać osoby z którą planujemy się poznać. Oczywiście, możemy wpisać że jesteśmy dyrektorem wielkiej firmy albo mamy w rodzinie słynną gwiazdę filmową, ale musimy pamiętać, że prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw i może nastąpić rozczarowanie. Dlatego od samego początku bądź prawdziwy, opisz swój profil szczerze.

To samo tyczy się zdjęcia, pokaż się kim jesteś naprawdę. Głównie dotyczy to kobiet które bardzo często lubią przerabiać swoje zdjęcia.

Teraz gdy wiesz już jak powinien wyglądać Twój idealny profil, zarejestruj konto i zrób sobie kilka ładnych zdjęć. Nie ma na co czekać, może jeszcze dzisiaj uda Ci się kogoś poznać. Powodzenia!