Edarling – sprawdź jeden z najpopularniejszych portali randkowych!

Poszukiwanie miłości w internecie rozwinęło się i to w dużym stopniu. Kiedyś randki online były mocno ograniczone i nie pozwalały nam tak naprawdę ani poznać kogoś o określonym charakterze ani z określonego miejsca. Dzisiaj możemy nie tylko sprecyzować kogo tak naprawdę szukamy, ale po przejściu testu osobowości możemy otrzymać najlepsze i najciekawsze propozycje partnerów.

Jak jednak wybrać najlepszą możliwą stronę, dzięki której poznamy partnera na całe życie bądź, jeśli tak wolimy, na jedną noc? Istnieje przecież szereg różnych stron oferujących szeroki zakres usług oraz bardzo bogaty katalog z ofertami matrymonialnymi. Warto pamiętać o jednym z najpopularniejszych, który od wielu lat łączy ludzi w całej Polsce. Jest to e-darling. 

W dzisiejszym artykule omówimy przede wszystkim co takiego oferuje nam ta witryna. Sprawdzimy więc czym charakteryzuje się strona e darling, jakie ma właściwości i cechy wyróżniające na tle konkurencji. Oprócz tego, dowiemy się co nieco o cenie edarling, jak wygląda proces logowania oraz o czym musimy pamiętać podczas rejestracji. Dodatkowo sprawdzimy również jakie są opinie o edarling oraz co inni sądzą o tej stronie.

Powstanie edarling

W Polsce działalność serwisu eDarling szacuje się na początek roku 2010. To wtedy berlińska firma Spark Networks, która jest jednym z wiodących przedstawicieli portalów randkowych w Europie, postanowiła wejść na rynek polski i zaoferować jedne z najlepszych usług, jeśli chodzi o portale randkowe. 

Edarling, w przeciwieństwie do każdej innej strony, gwarantuje nam bardzo szczegółowy proces rejestracyjny, który dodatkowo został uzupełniony specjalnym formularzem. Jest to test osobowościowy, który gwarantuje nam dodatkową metodę doboru partnera. Co ciekawe, metoda ta wykorzystuje model matematyczny, w którym kalkulowane jest szereg wartości w celu dopasowania partnerów.

Oprócz naszych odpowiedzi, system bierze pod uwagę wiele innych istotnych cech, jak na przykład dane demograficzne. Oczywiście najważniejszym czynnikiem kształtującym dobór partnera bądź partnerki jest test osobowościowy, który przeprowadzamy.

Od samego początku serwis cieszył się niezwykle dużą popularnością oraz szacunkiem pośród użytkowników. Spowodowane jest to przede wszystkim bardzo odpowiedzialnym podejściem do związków, dzięki czemu z portalu korzystać mogą osoby szukające partnera na dłużej. Nie zmienia to jednak faktu, że serwis pozwoli nam także znaleźć osoby zainteresowane przelotną znajomością.

edarling logowanie

Dla kogo przeznaczony jest portal?

Jak sami twórcy twierdzą, eDarling przygotowany został z myślą o „singlach z aspiracjami”. Oznacza to, że twórcy przede wszystkim przygotowali całą witrynę oraz katalog społecznościowy dla osób o poważnych zamiarach. Warto jednak pamiętać, że nie jesteśmy ograniczani co do wyznaniowości, płci, wieku czy jakiegokolwiek innego atrybutu.

Na stronie możemy poszukać kogokolwiek. Warto zauważyć, że dzięki zaawansowanemu testowi, w którym odpowiadamy na szereg prywatnych i szczegółowych pytań, możemy dobrać sobie idealnego partnera, który ma podobne zdanie na temat religii, polityki czy innych istotnych rzeczy w życiu, jak na przykład posiadanie dzieci.

Dodatkowo musimy pamiętać, że model osobowości, na którym bazuje strona wykorzystuje model „Wielkiej Piątki”. Jest to bardzo popularna idea, która 20 lat temu zredefiniowała założenia współczesnej psychologii.

Co takiego oferuje nam eDarling?

W przeciwieństwie do pozostałych portali randkowych, eDarling to przede wszystkim bardzo rozwinięta sieć, w której znajdziemy usługi główne, jak i usługi dodatkowe. Można tutaj wymienić porady, poradniki oraz opowieści innych osób, które posłużą nam jako rada na przyszłość oraz dodatkowe doświadczenie, z którego możemy się wiele nauczyć. Artykuły to bardzo ważna część witryny, dzięki czemu możemy bardzo dużo dowiedzieć się o związku, o pierwszych spotkaniach oraz innych kluczowych kwestiach.

Oczywiście eDarling to strona oferująca ogłoszenia matrymonialne z całej Polski. Biorąc pod uwagę, że w całej Europie użytkowników korzystających z usług jest ponad 16 milionów, polska społeczność jest równie duża i bardzo zróżnicowana. Oznacza to, że w bardzo prosty sposób możemy znaleźć interesującą nas osobę mając pewność co do jej osobowości.

Warto pamiętać o wielu funkcjach dodatkowych, jakie poznawanie nowych partnerów nam oferuje. Przede wszystkim po zakończeniu ustawienia profilu, będziemy mogli skorzystać ze specjalnej podstrony oferującej szereg partnerów. Propozycje bazować będą na naszych wyborach, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o nietrafiony wybór. 

Warto pamiętać o tym, że w ostatnich latach strona eDarling rozwinęła się i oferuje nam dostęp mobilny. Oznacza to, że każda osoba będzie mogła bez najmniejszych problemów kontaktować się z interesującymi partnerami za pośrednictwem dedykowanej aplikacji połączonej z przeglądarkową wersją strony. Co ciekawe, ostatnio wprowadzono nawet interaktywną mapę singli. Jest ona na razie dostępna wyłącznie w największych miastach Polski, lecz ciągły rozwój może w bardzo krótkim odstępie czasu wprowadzić tę funkcję do wielu mniejszych miejscowości.

Edarling ile kosztuje?

Rejestracja, zalogowanie się oraz korzystanie z podstawowych funkcji nic nas nie kosztuje. Oznacza to, że nie musimy w takiej sytuacji opłacać naszego konta. Należy jednak zwrócić uwagę, że tak jak na prawie każdej innej witrynie randkowej wprowadzone zostały dodatkowe funkcje płatne.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani odblokowaniem dodatkowych możliwości oraz wielu funkcji ułatwiających szukanie nowych partnerów, to będziemy musieli skorzystać z tak zwanego konta Premium. Tego typu członkostwo pozwala nam korzystać ze wszystkich funkcji w sposób nieograniczony. Oprócz tego, otrzymamy także dodatkowy wgląd w zdjęcia ukryte dla osób z członkostwem podstawowym.

Zwróćmy także uwagę na inne zalety członkostwa Premium. Jednym z nim jest możliwość śledzenia kto dokładnie odwiedza nasz profil. Oprócz tego, Premium pozwoli przetestować szereg różnych opcji dostępnych na telefonach mobilnych.

Edarling logowanie

Cały proces rejestracji, a następnie logowania do eDarling jest bardzo prosty i w rzeczywistości nie wymaga dodatkowych instrukcji czy poradników. Po rejestracji wystarczy podać adres e-mail, z którego skorzystaliśmy podczas rejestracji oraz hasła, które również podawaliśmy podczas tworzenia konta.

Rejestracja jest również bardzo intuicyjna. Choć jest to bardzo proste, zalogowanie się po raz pierwszy może być czasochłonne. Jest to spowodowane wyżej wspomnianym testem osobowości. Metoda doboru partnerskiego wymaga od nas odpowiedzenia na dosyć dużą ilość szczegółowych pytań. Oznacza to, że pierwsze logowanie na eDarling może być czasochłonne. Trwa to w zależności od naszego obycia z technologią informatyczną, nawet do 30 minut.

Edarling opinie

Niezwykle istotnym elementem, o którym musimy pamiętać szukając właściwej strony do randek online są ich opinie. To właśnie one pozwolą nam ocenić czy wybrany przez nas serwis gwarantuje nam odpowiednie bezpieczeństwo, dużą ilość ofert do wyboru oraz przyjazny i łatwy w zrozumieniu interfejs.

Przeglądając komentarze dotyczące witryny eDarling bardzo łatwo dojść do wniosku, że jest to jedna z najlepszych stron tego typu. Gwarantuje nam bardzo dużo opcji oraz funkcji i jeden z najbardziej sprecyzowanych systemów doboru partnerów. W ten sposób mamy niemalże pewność, że poznając daną osobę będziemy wiedzieć że jej osobowość oraz sposób bycia odpowiada naszym wymaganiom.

Oczywiście nie jest to idealna strona. Wiele osób zauważa, że istnieje zbyt duża ilość funkcji, jakie przeznaczone zostały wyłącznie dla użytkowników posiadających konta Premium. Jednak podstawowe funkcje, które odpowiadają za znalezienie idealnej osoby, są dostępne dla każdego. Pozostałe to opcje kosmetyczne, które poprawiają atrakcyjność strony oraz sprawiają, że mamy dostęp do dodatkowych informacji.

Podsumowanie

Strona eDarling zaskakuje nas przede wszystkim zaawansowaną ilością użytkowników oraz wieloma funkcjami i usługami. Poradniki, historie miłosne, szereg opowiadań a także możliwość kontaktu z ekspertem w razie problemów związkowych sprawia, że jest to kompletny portal przystosowany do wymagań niemalże każdej osoby.

Ograniczenia jakie pojawiają się na stronie ze względu na konta Premium sprawiają, że po czasie wykupienie dostępu stanie się niezwykle potrzebną ofertą. Nie oznacza to jednak, że nie jest możliwe korzystanie z eDarling bez płatności. Jest to jak najbardziej możliwe, a nawet spore ograniczenia nie wpływają na to jak precyzyjną metodę doboru partnerów eDarling nam oferuje.