Sprawdź najlepszy portal randkowy w 2020 roku

Datezone opinie o portalu - czy to najlepszy serwis randkowy?

Znalezienie sex randki to z pewnością trudne zadanie. Istnieje bowiem wiele stron z ogłoszeniami, lecz niewiele z nich pozwoli nam na rzeczywiste spotkanie z osobą, którą od dłuższego czasu obserwujemy i z którą od dłuższego czasu prowadzimy konwersacje. Musisz jednak wiedzieć, że spośród wielu podobnych portali oferujących sex spotkania są też te prawdziwe. Choć jest ich nieporównywalnie mniej niż wszystkich dostępnych portali, to warto zwrócić na nie uwagę i dowiedzieć się więcej o ich funkcjonowaniu.

Jednym z takich przykładów jest Datezone. Jest to strona internetowa, która w zależności od naszych upodobań, pozwoli nam znaleźć partnera do seksu zarówno w pobliżu nas, jak i w prawie każdym zakątku Europy czy nawet świata. Serwis ten przygotowany został głównie z myślą o osobach, które szukają sex ogłoszeń.

Czym jest Datezone?

Portale erotyczne to coraz popularniejszy rodzaj witryn. Datezone jest stroną, która od wielu lat oferuje nam dostęp do seks ogłoszeń. Co ciekawe, jest to jedna z nielicznych witryn, gdzie znajdziesz użytkowników z całej Europy. W tym momencie jest ponad milion zarejestrowanych osób, z czego ponad 20 tysięcy jest cały czas online, szukając nowych przygód.

Datezone oferuje nam przede wszystkim bardzo prosty i intuicyjny interfejs, który podobny jest do tego, jaki widzimy w przypadku innych portali społecznościowych. Warto także zwrócić uwagę na to, że serwis ma bardzo pozytywne opinie oraz wiele osób docenia prostotę, z jaką strona została zaprojektowana. Co więcej, pomimo tego że strona dostępna jest pod adresem datezone.com, masz możliwość wyboru wielu języków. Dzięki temu bez problemu możesz surfować po stronie w języku polskim. Musisz także pamiętać o logowaniu na datezone, które jest niezwykle proste, wystarczy że wpiszesz swój login i hasło. Strona nie wymaga od nas udostępniania wielu danych i wielogodzinnej weryfikacji tożsamości.

opinie o datezone

Co znajdziemy na portalu?

Jak przystało na jeden z największych portali, na Datezone masz dostęp do obszernego katalog osób. Biorąc pod uwagę, że zarejestrowanych jest ponad milion użytkowników i każdy z nich musi mieć dodane zdjęcie na swoje konto, to wiarygodność serwisu jest jeszcze większa, niż w przypadku konkurencji.

Statystycznie rzecz biorąc strona oferuje nam dostęp do ponad 2,2 milionów zdjęć. Co ciekawe, serwis gwarantuje dodatkowo funkcje, której próżno szukać na podobnych portalach seks-randkowych. Mowa tutaj o dostępie do filmów wideo.

Głównym powodem, dla którego warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami w serwisie to możliwość korzystania z nich każdego dnia. Oznacza to, że oprócz darmowego wysyłania treści oraz rozmawiania z innymi osobami za pomocą wiadomości tekstowych, możesz również prowadzić wideo rozmowy. To natomiast oferuje nam o wiele lepsze możliwości jeśli chodzi o zorganizowanie seks randki czy po prostu zwykłego spotkania na jedną noc.

Zwróćmy jednak uwagę, że twórcy serwisu dbają o każdego użytkownika – łącznie z tymi, którzy pragną także poznać osoby zainteresowane nieco dłuższymi związkami. Pamiętajmy, że tak jak w każdym portalu społecznościowym, Datezone pozwala nam komentować zdjęcia oraz filmy.

Dla kogo portal jest przeznaczony?

Portal przygotowany został z myślą o singlach płci żeńskiej jak i męskiej. Jednak istnieje wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z portalu przez pary zainteresowane trójkątem bądź podwójną seks randką. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń co do preferowanej płci. Po wybraniu orientacji będziemy mogli cieszyć się ogromną ilością osób, które są nami zainteresowane w równie dużym stopniu jak my.

Portale erotyczne tego typu gwarantują także dyskrecję. To samo tyczy się Datezone, dzięki czemu żadne ze zdjęć, filmów czy naszych danych udostępnionych w serwisie nie pojawi się nigdzie indziej. Dostępne są one jedynie dla użytkowników strony. Oprócz tego, masz możliwość usunięcia wszystkich zdjęć i danych w każdej chwili, bez najmniejszych problemów.

logowanie na datezone


Czy istnieje mobilna wersja strony?

Aby upewnić się, że osoby korzystające ze strony mają ciągły dostęp do najnowszych danych oraz świeżo poznanych osób, twórcy postanowili przygotować aplikację Datezone. Gwarantuje ona to samo, co zwykła strona. Co prawda nie działa ona tak płynnie jak przeglądarkowa wersja, lecz oferuje ona wszystko – flirtowanie z innymi, czaty na żywo, opcje związane z umawianiem się na randki oraz dostęp do ponad miliona użytkowników!

Rejestracja i logowanie na Datezone

Rejestracja na Datezone przebiega w bardzo podobny sposób jak w przypadku każdej innej strony oferującej sex ogłoszenia. Przede wszystkim zakładając konto należy podać kilka naszych danych,takich jak pseudonim, hasło do konta oraz datę urodzenia. Oprócz tego, musimy wybrać jedną spośród 4 opcji jeśli chodzi o osobę użytkującą konto. Mowa tutaj o płci damskiej bądź męskiej lub wyborze konta dla par lub dla osób transseksualnych.

Oczywiście pamiętajmy także o podaniu naszej lokacji oraz o podaniu prawidłowego e-maila, gdyż będziemy musieli zweryfikować nasz profil. Jest to bardzo proste i po rejestracji wystarczy tylko zaktualizować profil o nasze zdjęcie. Gdy to zrobimy, będziemy mieli możliwość zalogowania się.

Jak korzystać z portalu?

Datezone to w szczególności portal, który przygotowany został z myślą o osobach dorosłych. Z tego względu każda osoba poniżej 18 roku życia powinna zrezygnować z korzystania z portalu. Jeśli jednak jesteśmy pełnoletni i zalogowani, to interfejs oraz grafika i rozkład serwisu są bardzo proste i przejrzyste. Portale erotyczne tego typu oferują nam tablicę z polecanymi osobami do kontaktu oraz z tymi, które świeżo co dodały zdjęcia. Dzięki temu z pewnością szybko znajdziesz interesujące Cię profile. Zaloguj się i poznaj nowych ludzi.

Korzystanie z portalu jest niezwykle proste i nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli jednak macie jakiekolwiek pytanie związane z obsługą portalu Datezone, to warto zapoznać się z FAQ, czyli z działem często zadawanych pytań.

Czy warto założyć konto?

Własne konto pozwala nam przede wszystkim na uczestniczenie we wszystkich dostępnych aktywnościach. Mowa tutaj o wzajemnym lubieniu zdjęć, odpisywaniu w komentarzach, braniu udziału w czatach wideo na żywo czy dostępie do danych innych użytkowników.

Oprócz tego, Datezone to jedna z nielicznych stron, które gwarantuję bezpieczeństwo i pewność, że żaden użytkownik nie wykorzysta zdjęć w inny sposób. Ponadto, jeśli nie chcemy, to nikt nie dowie się dokładnie skąd jesteśmy, a więc możemy anonimowo komunikować się z innymi. 

Ważną zaletą Datezone jest popularność. Jest to jedna z nielicznych stron oferujących sex spotkania, które nie ograniczają się tylko do użytkowników dostępnych lokalnie. Jeśli pragniemy, możemy kontaktować się z użytkownikami z całej Europy bez żadnych problemów.

portal randkowy datezone

Opinie o Erodate oraz o Datezone – który serwis lepszy?

Bardzo często porównujemy portale erotyczne w celu sprawdzenia który z nich jest lepszy i na którym lepiej mieć założone własne konto. Otóż w przypadku stron tego typu, to zarówno korzystanie z Datezone jak i Erodate może okazać się bardzo dobrym pomysłem.

Każda ze stron ma swoje zalety oraz swoje wady. Z tego względu patrząc na opinie serwisu Datezone, widzimy wielu użytkowników chwalących sobie sposób działania strony oraz ilość zweryfikowanych użytkowników. Pamiętaj jednak, że aplikacja Datezone nie jest tak dobra, jak w przypadku innych mobilnych aplikacji, na przykład serwisu eamore. Zaloguj się i przekonaj się sam, który serwis bardziej Ci odpowiada.

Podsumowanie

Datezone to z pewnością jedna z najlepszych stron jeśli chodzi o poszukiwanie seks randki. Gwarantuje ona nam bardzo duże grono aktywnych użytkowników, a ponadto proste i intuicyjne sterowanie. Portal oferuje nam zdjęcia, filmy, a nawet czaty na żywo, w których możemy pisać lub rozmawiać z innymi. Jest to zdecydowanie zaleta nad pozostałymi serwisami. Jednak istnieją inne strony, które także powinniśmy mieć na uwadze jeśli uważamy że jedna to zdecydowanie za mało.