Sprawdź najlepszy portal randkowy w 2020 roku

Opinie o Datezone - czy to najlepszy portal randkowy?

Znalezienie sex randki to z pewnością trudne zadanie. Istnieje bowiem wiele stron z ogłoszeniami, lecz niewiele z nich pozwoli nam na rzeczywiste spotkanie z osobą, którą od dłuższego czasu obserwujemy i z którą od dłuższego czasu prowadzimy konwersacje. Warto jednak wiedzieć, że pośród wielu portali oferujących sex spotkania są też prawdziwe. Choć jest ich nieporównywalnie mniej niż wszystkich dostępnych portali, to warto zwrócić na nie uwagę i dowiedzieć się więcej o ich funkcjonowaniu.

Jednym z takich przykładów jest Datezone. Jest to strona internetowa, która w zależności od naszych upodobań, pozwoli nam znaleźć partnera do seksu zarówno w pobliżu nas, jak i w prawie każdym zakątku Europy czy nawet świata. Strona ta przygotowana została głównie z myślą o osobach, które szukają sex ogłoszeń oraz sex fotek, a więc dla każdego myślącego o szybkich randkach i niewiążącym seksie.

Datezone co to za portal?

Portale erotyczne to coraz popularniejszy rodzaj witryn. Datezone jest stroną, która od wielu lat oferuje nam dostęp do seks ogłoszeń. Co ciekawe, jest to jedna z nielicznych witryn, gdzie znajdziemy użytkowników z całej Europy. W tym momencie jest ponad milion zarejestrowanych użytkowników, z czego ponad 20 tysięcy jest cały czas online, szukając nowych przygód.

Datezone oferuje nam przede wszystkim bardzo prosty i intuicyjny interfejs, który podobny jest do tego, jaki widzimy w przypadku innych portali społecznościowych. Warto także zwrócić uwagę na to, że Datezone ma bardzo pozytywne opinie oraz wiele osób docenia prostotę, z jaką strona została zaprojektowana. Co więcej, pomimo tego że strona dostępna jest pod adresem datezone.com, możemy wybrać jeden spośród wielu języków. Oznacza to, że bez problemu będziemy mogli surfować po stronie w języku polskim. Warto także pamiętać o logowaniu na datezone, które jest niezwykle proste i nie wymaga od nas wielogodzinnej weryfikacji tożsamości. 

Co znajdziemy na Datezone?

Jak przystało na jeden z największych portali, Datezone gwarantuje nam obszerny katalog osób. Biorąc pod uwagę, że zarejestrowanych jest ponad milion użytkowników i każdy z nich musi mieć dodane zdjęcie, to wiarygodność portalu jest jeszcze większa, niż w przypadku konkurencji.

Statystycznie rzecz biorąc strona gwarantuje nam dostęp do ponad 2,2 milionów zdjęć. Co ciekawe, strona gwarantuje dodatkowo funkcję, której próżno szukać na podobnych portalach seks-randkowych. Mowa tutaj o dostępie do filmików wideo.

Głównym powodem, dla którego warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami w serwisie to możliwość korzystania z nich każdego dnia. Oznacza to, że oprócz darmowego wysyłania treści oraz rozmawiania z innymi osobami za pomocą wiadomości tekstowych, będziemy mogli również prowadzić wideo rozmowy. To natomiast oferuje nam o wiele lepsze możliwości jeśli chodzi o zorganizowanie seks randki czy po prostu zwykłego spotkania na jedną noc.

Zwróćmy jednak uwagę, że twórcy strony dbają o każdego użytkownika – łącznie z tymi, którzy pragną także poznać osoby zainteresowane nieco dłuższymi związkami. Warto zauważyć, że tak jak w każdym portalu społecznościowym, Datezone pozwala nam komentować zdjęcia oraz zostawiać polubienia.

Dla kogo portal jest przeznaczony?

Portal przygotowany został z myślą o singlach płci żeńskiej jak i męskiej. Jednakże, istnieje wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z portalu przez pary zainteresowane trójkątem bądź podwójną seks randką. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń co do preferowanej płci. Po wybraniu orientacji będziemy mogli cieszyć się ogromną ilością osób, które są nami zainteresowane w równie dużym stopniu jak my.

Portale erotyczne tego typu gwarantują także dyskrecję. To samo tyczy się Datezone. Żadne ze zdjęć czy filmików udostępnionych w serwisie nie pojawi się nigdzie indziej. Dostępne są one jedynie dla użytkowników oraz przyjaciół. Oprócz tego, możesz usunąć każde zdjęcie czy każdy filmik bez najmniejszych problemów.


Aplikacja Datezone – czy istnieje mobilna wersja?

Aby upewnić się, że użytkownicy strony mają ciągły dostęp do najnowszych wiadomości oraz świeżo poznanych osób, twórcy postanowili przygotować aplikację Datezone. Gwarantuje ona to samo, co zwykła strona. Co prawda nie działa ona tak płynnie jak przeglądarkowa wersja, lecz oferuje ona wszystko – flirtowanie z innymi, czaty na żywo, opcje związane z umawianiem się na randki oraz dostęp do ponad miliona użytkowników!

Datezone rejestracja

Rejestracja na Datezone przebiega w bardzo podobny sposób jak w przypadku każdej innej strony oferującej sex ogłoszenia. Przede wszystkim należy podać nasz pseudonim oraz hasło do konta oraz datę urodzin. Oprócz tego, musimy wybrać jedną spośród 4 opcji jeśli chodzi o osobę użytkującą konto. Mowa tutaj o płci damskiej bądź męskiej lub wyborze konta dla par lub dla osób transseksualnych.

Oczywiście pamiętajmy także o podaniu naszej lokacji oraz o podaniu prawidłowego e-maila, gdyż będziemy musieli zweryfikować nasz profil. Jest to bardzo proste i po rejestracji wystarczy tylko zaktualizować profil o nasze zdjęcie. Gdy to zrobimy, będziemy mieli dostęp do logowania na Datezone.

Datezone logowanie

Nie ma nic prostszego od logowania się do serwisu. Polega to przede wszystkim na wpisaniu wcześniej ustalonego pseudonimu oraz hasła. Po kliknięciu w przycisk logujący, będziemy mogli zacząć przeglądać oferty, w których najczęściej znajdują się sex fotki oraz zaproszenia na sex randki.

Jak korzystać z portalu?

Datezone to w szczególności portal, który przygotowany został z myślą o osobach dorosłych. Z tego względu każda osoba poniżej 18 roku życia powinna zrezygnować z korzystania z portalu. Jeśli jednak jesteśmy pełnoletni i zalogowani, to interfejs oraz grafika i rozkład portalu są bardzo proste i przejrzyste. Portale erotyczne tego typu oferują nam tablicę z polecanymi osobami do kontaktu oraz z tymi, które świeżo co dodały zdjęcia. 

Oznacza to, że korzystanie z portalu jest niezwykle proste i nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli jednak macie jakiekolwiek pytanie związane z obsługą portalu Datezone, to warto zapoznać się z FAQ, czyli z działem często zadawanych pytań.

Czy warto się zarejestrować? Zalety własnego konta

Własne konto pozwala nam przede wszystkim na uczestniczenie we wszystkich dostępnych aktywnościach. Mowa tutaj o wzajemnym lubieniu zdjęć, odpisywaniu w komentarzach, czy braniu udziału w czatach wideo na żywo.

Oprócz tego, Datezone to jedna z nielicznych stron, które gwarantuję bezpieczeństwo i pewność, że żaden użytkownik nie wykorzysta zdjęć w inny sposób. Ponadto, jeśli nie chcemy, to nikt nie dowie się dokładnie skąd jesteśmy, a więc możemy anonimowo komunikować się z innymi. 

Ważną zaletą Datezone jest popularność. Jest to jedna z nielicznych stron oferujących sex spotkania, które nie ograniczają się tylko do użytkowników dostępnych lokalnie. Jeśli pragniemy, możemy kontaktować się z użytkownikami z całej Europy bez żadnych problemów.

Czy warto zainwestować w konto Premium?

Datezone.com oferuje dwa rodzaje kont. Standardowe darmowe konto jest dostępne dla każdego użytkownika zaraz po zarejestrowaniu oraz zweryfikowaniu naszego konta. Takie konto pozwala nam przeglądać zdjęcia oraz pisać z kilkoma osobami czy oglądać wideo.

Co ciekawe, konto Premium przede wszystkim rozwija możliwości, jakie daje nam standardowe konto darmowe. Oznacza to, że z kontem Premium będziemy mogli prowadzić nielimitowane rozmowy. Oprócz tego, odblokujemy także treści dostępne tylko dla osób z kontami VIP. Bardzo ważnym dodatkiem jest również możliwość obserwowania osób, które wcześniej odwiedziły nasz profil. W ten sposób będziemy wiedzieć, kto jest zainteresowany naszą osobą.

Opinie o Erodate oraz o Datezone – która strona lepsza?

Bardzo często porównujemy portale erotyczne w celu sprawdzenia który z nich jest lepszy i na którym lepiej mieć założone własne konto.

Otóż w przypadku stron tego typu, to zarówno korzystanie z Datezone jak i Erodate może okazać się bardzo dobrym pomysłem.

Każda ze stron ma swoje zalety oraz swoje wady. Z tego względu patrząc na opinie Datezone, widzimy wielu użytkowników chwalących sobie sposób działania strony oraz ilość zweryfikowanych użytkowników. Warto jednak pamiętać, że aplikacja Datezone nie jest tak dobra, jak w przypadku innych mobilnych aplikacji.

Podsumowanie

Datezone to z pewnością jedna z najlepszych stron jeśli chodzi o poszukiwanie seks randki. Gwarantuje ona nam bardzo duże grono aktywnych użytkowników, a ponadto proste i intuicyjne sterowanie. Portal oferuje nam zdjęcia, filmy, a nawet czaty na żywo, w których możemy pisać lub gadać z innymi. Jest to zdecydowanie zaleta nad pozostałymi serwisami. Jednak istnieją inne strony, które także powinniśmy mieć na uwadze jeśli uważamy że jedna to zdecydowanie za mało.